bize ulaşın

SİSAN

ÜRETİM

Tesisimizde 4 ana grup altında üretim gerçekleşmektedir. (Renkli, Siyah, Beyaz ve Katkı Masterbatchler)

Üretimi gerçekleştiren makina ve ekipmanların niteliği, masterbatch kalitesinin çok önemli bir bölümünü teşkil eder. Bu nedenle mevcut tecrübe, bilgi ve standartların oluşturduğu üretim anlayışı, muhakkak verimli ve nitelikli makinalar ile tamamlanmalıdır. SİSAN, üretim politikasını öncelikle bu görüş çerçevesinde belirlemiştir.

Bir ürünün maksimum kalitede üretilebilmesi, kullanılan makinanın spesifik özellikleri ile doğrudan bağlantılıdır.Bu nedenle mevcut üretim hatlarımız, boyutları ve performansları açısından birbirlerinden farklılıklar göstermektedir.

Sisan, sahip olduğu makine çeşitliliği sayesinde acil taleplere cevap verme konusunda oldukça başarılı bir noktadadır.Gün içinde üretimi gerçekleşen ürün adedinin oldukça fazla olmasına rağmen, mevcut siparişleri ertesi iş gününde teslim edebilmektedir.

Masterbatch üretimi, bilgili ve tecrübeli personelimiz tarafından, standartlar göz önünde bulundurularak, süratle ve çizgileri oldukça belirgin Kalite Kontrol prosedürlerini tamamlayarak gerçekleşmektedir.

sisan üretim
sisan üretim
sisan üretim
BİZE YAZIN close menü
SORU VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN FORMU DOLDURUN