bize ulaşın
SİSAN

HAKKIMIZDA

Sisan, 1992 yılında Masterbatch üretmek amacıyla İstanbul Beylikdüzünde kurulmuştur. 2008 yılında mevcut tesisini yenileme ve büyütme yatırımlarını gerçekleştirmiş, 2020 yılında İstanbul Silivri’de “Sisan 2” olarak tanımlanan ikinci üretim tesisini kurmuştur.

Sisan, kuruluşundan bu yana geçen süreç içerisinde ülkemizde sektörün öncü Masterbatch üreticisi olmayı başarmıştır. Ürün kalitesi anlamında ihtiyaçları karşılamış, yarattığı hizmet anlayışıyla takdir toplamıştır. Neticesinde birçok sanayi firmasının tutarlı bir tedarikçisi olmuştur.

Ülkemiz dışında, yurt dışı pazarlarda da bölgenin önemli masterbatch üreticilerinden biri olmayı başardık. Özellikle Avrupa bölgesinde sağladığımız ihracat payımız, Rusya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika vb. gibi diğer bölgelerde de yükselmeye devam etmektedir.

Sahip olduğumuz üretim teknolojisi, Laboratuvar donanımı Masterbatch üretiminin ihtiyaç duyduğu tüm unsurları içermektedir. Benimsediğimiz kalite politikası, yüksek ürün kalitesini sürekliliği olan standartlara oturtup, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışıyla servis etmektir.

sisan hakkında
sisan hakkında
sisan hakkında
BİZE YAZIN close menü
SORU VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN FORMU DOLDURUN